ORGANIZATOR

Evention
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi. Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

Partnerzy i Patroni edycji 2023

PARTNERZY STRATEGICZNI

Capgemini

Capgemini to światowy lider w dziedzinie doradztwa w zakresie transformacji i zarządzania biznesem poprzez wykorzystanie mocy technologii. Celem Grupy jest dążenie do odpowiedzialnej społecznie, zintegrowanej i zrównoważonej przyszłości, w której potencjał ludzki jest wspierany nowymi technologiami. Capgemini jest odpowiedzialną i wielokulturową organizacją, liczącą ponad 325 000 pracowników zatrudnionych w ponad 50 krajach. Dzięki silnemu 55-letniemu dziedzictwu i szerokiej wiedzy branżowej Grupa cieszy się zaufaniem swoich klientów, a także jest zdolna kompleksowo zaspokoić ich potrzeby biznesowe: od strategii i projektowania rozwiązań po działania operacyjne napędzane przez dynamicznie rozwijający się i innowacyjny świat technologii chmury, danych, sztucznej inteligencji, łączności, oprogramowania, inżynierii cyfrowej i platform.

PWC

W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 152 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6500 osób, w tym ponad 1500 ekspertów IT. Dowiedz się więcej na www.pwc.pl

Sprawdź, w jaki sposób współpracujemy z CFO i zmieniamy funkcje finansowe, budując organizacje data-driven: https://www.pwc.pl/pl/cfo-compass.html

Dołącz do newsletterów PwC na https://pwc.to/3R8Hx3h

PARTNERZY MERYTORYCZNI

Adastra

We are Adastra Digital. For more than 20 years, we support the biggest names in the business with cutting-edge digital solutions. The company of the future is digital. We drive your digital transformation with our business know-how, innovative solutions and technologies. Adastra is an international consulting company that creates functional solutions in various sectors, facilitating the transition to the digital era. Since its inception has focused on data processing, analysis and warehousing. Data remains at the core of the company’s activities, which have gradually expanded to include the Internet of Things (IoT), Big Data, Artificial Intelligence, and mobile app development. Adastra’s aim is to contribute to customers’ businesses through smart data solutions.

Take a look how we help succeed big names with data analytics - https://adastra.digital/en/solutions/data-analytics/

BI INSIGHT

Jesteśmy zespołem ekspertów w zakresie szeroko rozumianych procesów przetwarzania i analizy danych.

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań, które pomagają naszym klientom osiągać sukces biznesowy dzięki efektywnemu wykorzystywaniu danych. Specjalizujemy się w rozwiązaniach łączących technologie BI, AI i Big Data, które zapewniają klientom dostęp do cennych informacji umożliwiających podejmowanie trafnych decyzji biznesowych. Realizujemy projekty z zakresu uczenia maszynowego, NLP, zarządzania bazami danych, monitorowania i poprawiania jakości danych czy repozytorium danych podstawowych.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i umiejętnościom jesteśmy w stanie pomóc w każdym aspekcie związanym z przetwarzaniem danych, od projektowania i implementacji systemów po analizę i interpretację wyników. Znajomość zagadnień z dziedzin technologicznych i umiejętność ich wykorzystania umożliwia nam pracę według najwyższych standardów.

PARTNER WARSZTATÓW

Devoteam G Cloud

Niezależnie od rozwiązania, produktu lub usługi chmurowej, które chcesz wdrożyć – jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w podróży do chmury.

Mając ponad 2300 zadowolonych klientów w ponad 20 krajach, Devoteam G Cloud jest światowym liderem w technologii Google Cloud i zaufanym partnerem Premier Google Cloud od dekady.

Od zarządzania zmianą po efektywną technologię: mamy wszystko, czego potrzeba, aby Cię zainspirować i sprawić, że Twoje projekty odniosą sukces.

MECENAS

Core3

We specialize in implementing advanced analytics solutions and tools covering: data analytics platforms (Data & Analytics based on Hadoop and Snowflake technology stack), machine learning, process automation, and BI Data visualization tools (Microsoft Power BI, Tableau, Qlik, etc.).

As a consulting and systems integration company, we implement customized solutions in DWH and Business Intelligence areas for the most prominent enterprises in Europe. Our focus is on:

  • Data Lake deployments
  • Development of Data Processing/ETL Processes
  • Efficient Business Intelligence tools and platforms
  • Designing Data Warehouses
  • Technology Agnostic platforms for Data Science
  • Migration to Cloud

We are well-established in the telco, media, financial, logistics, retail, and e-commerce industries.

We are a team of 100+ experts who thrive to deliver every single day.

We listen. We learn. We create IT.

PATRONI

DataOps
Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy

Ośrodek Przetwarzania Informacji – Państwowy Instytut Badawczy to interdyscyplinarny instytut naukowy i lider w przetwarzaniu informacji o polskiej nauce. Głównym zadaniem instytutu jest ułatwianie szybkiego dostępu do aktualnej oraz kompleksowej informacji o polskiej nauce – to tu gromadzone są, analizowane i tworzone informacje o sektorze badań i rozwoju, o polskich naukowcach, projektach naukowych i aparaturze badawczej. Raporty tworzone na podstawie tych danych mają wpływ na kształtowanie polskiej polityki naukowej. Pracownicy OPI PIB tworzą inteligentne systemy informatyczne dla sektora publicznego oraz o zastosowaniu komercyjnym, prowadzą liczne prace badawcze, analizują działalność polskiego sektora badań i rozwoju oraz szerzej – świata nauki, a także badają, w jaki sposób nowe media kształtują społeczeństwo i wpływają na biznes i jak rozwija się sztuczna inteligencja. OPI PIB jest jednostką nadzorowaną przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Polskie Stowarzyszenie HR

Polskie Stowarzyszenie HR jest organizacją non-profit, opartą na społecznej działalności i stawiającą sobie za zadanie krzewienie idei dobrych praktyk HR w firmach, instytucjach i innych podmiotach na terenie całego kraju. Misją PSHR jest integrowanie środowiska profesjonalistów HR w Polsce, umożliwianie dzielenia się wiedzą i wzajemne wspieranie członków. Stowarzyszenie chce też umacniać i dalej rozwijać poczucie tożsamości zawodowej wśród członków środowiska HR w dużych i małych firmach, ale także w instytucjach administracji publicznej i samorządowej i innych organizacjach. Istotnym zadaniem PSHR jest także realizacja projektów ważnych społecznie.

CDO Forum: Analytics & Data Value

5-6.06.2024r.

adv.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1 Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m.
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.