Iga Małobęcka-Szwast

Radczyni prawna, Wardyński i Wspólnicy

Dr Iga Małobęcka-Szwast LL.M. zajmuje się prawem ochrony danych osobowych i szeroko pojętym prawem nowych technologii.

W zakresie prawa ochrony danych osobowych doradza klientom polskim i zagranicznym, zarówno z sektora prywatnego (m.in. z branży internetowej, medycznej, ubezpieczeniowej i telekomunikacyjnej), jak i publicznego. Doradza także w zakresie prawa nowych technologii i dostępu do informacji publicznej. Reprezentuje klientów w postępowaniach przed Prezesem UODO oraz przed sądami administracyjnymi.

Jest autorką licznych publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu prawa ochrony danych osobowych, prawa ochrony konkurencji i konsumentów oraz prawa unijnego, w tym monografii „Big Data and the Abuse of a Dominant Position by Data-Driven Online Platforms under EU Competition Law”, która jest zaktualizowaną wersją rozprawy doktorskiej nagrodzonej Nagrodą Prezesa Rady Ministrów za wyróżniające się rozprawy doktorskie (2021). Regularnie występuje również na konferencjach, seminariach i szkoleniach organizowanych w Polsce i za granicą.

Pracę zawodową łączy z pracą naukową i dydaktyczną – jest adiunktką w Katedrze Prawa Europejskiego na Wydziale Prawa i Administracji UW, gdzie prowadzi dla studentów ćwiczenia z prawa Unii Europejskiej.

CDO Forum: Analytics & Data Value

5-6.06.2024r.

adv.cdoforum.pl

Organizator konferencji

Evention sp. z o.o
Rondo ONZ 1 Warszawa, Polska
www.evention.pl

Kontakt

Weronika Warpas
m.
e: weronika.warpas@evention.pl

© 2023 | Strona korzysta z plików cookies. Przeglądanie strony oznacza akceptację.